Archipelweg

Peter de Haan

Peter de Haan gaat per bijna met Pensioen.

Na vele jaren aan de Nieuwestad is Peter met de praktijk verhuisd naar de Archipelweg, met in het achterhoofd dat als hij met pensioen zou gaan, hij jou in goede handen zal achterlaten bij een van zijn collega’s op de Archipelweg.

Wat betekent dat voor jou?

Peter begint nu met afbouwen. Dit betekent dat je geholpen kunt worden door 1 van de onderstaande collega’s.

Onderstaande collega’s stellen zij zich kort aan je voor .

PUUR Mondzorg Archipelweg Tandarts Oosthuizen

Cornel oosthuizen

Geboren en getogen in Zuid-Afrika .

Na het behalen van mijn Tandheelkundige diploma ben ik begin 2002 naar Nederland gekomen en ben hier een paar jaar in Leeuwarden aan het werk gegaan. Terug naar Zuid-Afrika waar ik een eigen praktijk heb gehad. Maar een paar jaar geleden met mijn gezin het avontuur ben aangegaan en toch weer voor het mooie Nederland heb gekozen.

Sinds de start van de Puur Mondzorg praktijk aan de Archipelweg ben ik op deze locatie gestart, en werk hier met zeer veel plezier.

De weekenden bij gezin Oosthuizen bestaan meestal uit het land doorkruisen naar de Rugby wedstrijden van onze zoon en dochter. Lekker wandelen met onze hond een Beagle genaamd Coco.

Ik maak graag kennis bij uw volgende Tandarts bezoek.

Jerzy Koziell

Geboren en getogen in Polen.

Na een jaar in Polen te hebben gewerkt, net als mijn broer de stoute schoenen aangetrokken en gekozen voor een carrière in het buitenland.

In mijn vrije tijd speel ik poolbiljard en geniet ik van de natuur, je kunt me ook regelmatig in de sportschool vinden . Ook probeer ik Japans te leren op duolingo. Ben gek op lekker eten en probeer Sudoku puzzels op te lossen.

Bij uw volgende bezoek maak ik graag kennis met u.

Catia Perez

Geboren en getogen in Portugal en nu 2 jaar werkzaam als tandarts in Nederland.

Toneelspelen is een grote passie, en ook hier ben ik mijzelf verder in aan het bekwamen bij een podiumschool.

Sporten is ook iets wat ik graag doe, diverse sporten , ballet / hiphop en en vroeger heb ik met mijn vader en zus in de vrije tijd veel gebasketbald.

Relaxen doe ik ook Netflix kijken maar ook spelen met mijn hond Rocket.

Ik kijk uit naar uw komst.

Maak een afspraak

Wij vragen je een afspraak te maken. Wil je het onderstaande formulier invullen?

PUUR Mondzorg Archipelweg 1

Welkom bij PUUR Mondzorg Archipelweg!